Ubezpieczenie rezygnacji z podróży UNIQA już od 28zł/1000zł kosztów podróży

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży zapewnia ochronę w razie konieczności rezygnacji, bądź przerwania wyjazdu z określonych przyczyn.

Kup ubezpieczenie » Kalkulacja kosztów »

Co wyróżnia ubezpieczenie rezygnacji z podróży UNIQA?

Bardzo szeroki zakres powodów rezygnacji z podróży

Ubezpieczenie obejmuje podróże krajowe i zagraniczne, a obowiązuje na terenie całego świata

Bardzo wysokie sumy ubezpieczenia, maksymalnie do 35 000 zł na każdego Ubezpieczonego

Brak udziału własnego, nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów

Otrzymujesz zwrot 100% ubezpieczonych kosztów podróży

Ubezpieczenie od rezygnacji z podróży

Ubezpieczenie chroni środki finansowe jakie wpłaciliśmy w związku z zaplanowaną podróżą, od momentu ich wpłacenia do momentu rozpoczęcia podróży lub w przypadku kosztów rezygnacji z podróży lub jej przerwania do momentu jej zakończenia.

Należy pamiętać, że umowa ubezpieczenia może być zawarta najpóźniej na 30 dni przed datą rozpoczęcia podróży, a jeżeli do rozpoczęcia podróży jest mniej niż 30 dni, tylko w dniu zawarcia umowy związanej z podróżą lub kupna biletu albo wpłaty zaliczki lub całości środków (w zależności który z tych dni przypada wcześniej) jednak w żadnych wypadku umowa ubezpieczenia nie może zostać zawarta później niż 7 dni od daty planowanego wyjazdu.

Kalkulacja kosztów polisy »

Jak zamówić polisę?

Zamów polisę w kilku prostych krokach! Całość zajmie tylko parę minut!

1. Kliknij przycisk KUP POLISĘ, zostaniesz przekierowany do kalkulatora na stronie uniqa.pl.

2. Odpowiedz na kilka prostych pytań i zapoznaj się z przygotowaną ofertą – możesz ją dowolnie modyfikować.

3. Po wyborze zakresu oraz dodatkowych opcji, podaj dane wszystkich podróżnych (osoba ubezpieczająca to osoba, która kupuje polisę).

4. Następnie dokładnie zapoznaj się z podsumowaniem wybranej ochrony i opłać składkę online (szybki przelew, BLIK, karta płatnicza lub kredytowa).

5. Gotowe! Podsumowanie transakcji, polisę oraz wszystkie informacje otrzymasz na e-mail oraz SMS.

Co obejmuje ubezpieczenie rezygnacji z podróży?

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży zagranicznej lub krajowej może obejmować:

Koszty rezygnacji z podróży

Koszty rezygnacji z podróży lub jej przerwania

Koszty rezygnacji z biletu

Kup polisę »

Pytania i odpowiedzi

Masz pytania dotyczące polisy? Przejrzyj listę najczęściej zadawanych pytań! Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Ubezpieczenie zapewnia zwrot kosztów powstałych w związku z anulacją podróży zagranicznej lub krajowej lub jej przerwaniem, anulacją biletu lotniczego, w przypadku nagłych, nieprzewidzianych zdarzeń jak np. nagłe zachorowanie, śmierć osoby bliskiej, nieszczęśliwy wypadek, poważne zdarzenie losowe w miejscu zamieszkania.

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży najłatwiej kupisz przechodząc do kalkulatora i dokonując płatności online. Wszelkie dokumenty związane z ubezpieczeniem otrzymasz na swoją skrzynkę email.

Ubezpieczenie obejmuje: Koszty rezygnacji - poniesione opłaty związane z anulacją podróży, Koszty rezygnacji lub przerwania podróży - poniesione opłaty związane z anulacją podróży lub niewykorzystane świadczenia wynikające z przerwania podróży i transportu powrotnego do kraju, Koszty rezygnacji z biletu - koszty nałożone przez przewoźnika.

Suma ubezpieczenia odpowiada cenie wskazanej na umowie związanej z podróżą. Maksymalna suma ubezpieczenia na każdego Ubezpieczonego to 35 000 zł.

Umowę ubezpieczenia można zawrzeć najpóźniej na 30 dni przed planowaną podróżą. Jeżeli do wyjazdu jest mniej niż 30 dni, umowa może być zawarta wyłącznie w dniu: zawarcia umowy związanej z podróżą zakupu biletu wpłaty całości lub pierwszej części środków z tytułu umowy związanej z podróżą lub z tytułu zakupu biletu W żadnym przypadku umowa ubezpieczenia rezygnacji z podróży nie może być zawarta później niż na 7 dni przed datą planowanego wyjazdu.

Umowę ubezpieczenia rezygnacji z podróży możesz zawrzeć na okres do 12 miesięcy.

+48 73 554 31 04 Kup polisę »